Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daniel strávil Valentýna s Emmou

29. 3. 2008

Harry Potter strávil Valentýna s Hermionou

Daniel Radcliffe se nedávno rozešel se svou přítelkyní Laurou O´Toolovou.

Ale přesto svátek všech zamilovaných svatého Valentýna neslavil sám. Na rande pozval kolegyni z Harryho Pottera Emmu Watsonovou, představitelku Hermiony.

Ta zrovna neměla taky žádného žhavého adepta na líbání a tak na West Endu v Londýně trávila s Danielem čas v hospodě Imperial Arms. Dvojice se celou dobu smála a objímala.

"Každý si myslel, že je skvělé, že se rozhodli trávit Valentýna spolu, nejromantičtější den v roce. Vypadali jako zamilovaný pár, který podle všeho má oči jen jeden pro druhého. Daniel a Emma dorazili do hospody docela pozdě, kolem desáté večer, a sedli si venku. Tulili se k sobě, aby se vzájemně zahřáli," prozradil zdroj britskému Daily Mirror.

Zatímco Daniel se prý příliš neskrýval, Emma si kryla obličej šálem. "Emma se pořád dívala přes rameno, nechtěla, aby ji někdo poznal. Když si lidé toho páru začali všímat, zabalila si hlavu do šály, aby jí šly vidět jen oči. Danielovi to ale připadalo hysterické a začal se smát. Strávil celý večer chichotáním jako zamilovaný teenager," dodal zdroj.

Zdroj: www.blesk.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář